img
Будинок для декількох поколінь | Комплекс Дах

Будинок для декількох поколінь

Цей будинок вражає своєю простою архітектурою та виразним фасадом. Керамічні цегли створюють давній і в той же час сучасний вигляд. За фасадом глиняні блоки утворюють житловий масив.

Будинок для трьох поколінь

Життя разом під одним дахом – це була мрія архітектора пані Ані та Йохена Енгельшова в Нойенкірхені, Німеччина. Вони здійснили свою мрію з будинком для їхньої сім’ї з чотирьох людей та їхніх батьків. Старше покоління живе на першому поверсі. Перший поверх є досить просторим, що там легко уміщується вся сім’я. Збереження близькості родини без порушення конфіденційності, було основною задачею під час проектування будинку.

Сучасний та давній фасад

Архітектори так підбирали матеріали, щоб фасад будинку виглядав сучасно та старомодно одночасно. Комбінація антрацитових фасадних панелей, що використовуються на вході, на терасі та в інтер’єрі, йдуть в одному кольорі з алюмінієвими вікнами та зовнішніми жалюзями. Сучасний вигляд обумовлений, перш за все, довготривалою клінкерною цеглою “Terca Polaris” з асортиментного ряду Wienerberger’s Terca Façade Solutions. Використання цієї світло-сірої цегли було безпомилковим рішенням.

Економічний будинок

Будинок для декількох поколінь був побудований як високо-теплоізоляційний за рахунок подвійних стін. Зовнішні стіни побудовані з глинобитних блоків Poroton-T18 і мають товщину 17,5 сантиметра. Внутрішні стіни потребували ефективної звукової ізоляції, яку забезпечили використавши блоки Poroton PFZ-T.  Звукоізоляція потрібна була, щоб діти могли грати не відволікаючи бабусь і дідусів. Внаслідок ізоляційних глинових матеріалів, потрійних скляних вікон, керованої вентиляції з рекуперацією тепла та економним підлоговим опаленням у всіх приміщеннях, власники забезпечені низькими комунальними витратами.
Завдяки розумним інвестиціям, вдалося побудувати привабливий та комфортний будинок для усіх поколінь, який не потребує великих витрат на його утримання.

Інші проекти

Знижка 30% на весь асортимент керамічної черепиці

Спеціально до початку будівельного сезону пропонуємо скористатися акційною програмою

Детальныше
icon
0

наразі ваш кошик пустий'