img
ДІМ РОНАЛЬДА МАКДОНАЛЬДА | Комплекс Дах

ДІМ РОНАЛЬДА МАКДОНАЛЬДА

Багато сімей змушені долати великі відстані і проводити тижні й місяці далеко від дому, щоб їхні важкохворі або травмовані діти мали доступ до якісного лікування. Ніщо так не лякає дітей під час хвороби, як відокремлення від мами і тата, неможливість відчувати любов і турботу рідних.

У Глазго, поблизу Королівського госпіталю для хворих дітей (Royal Hospital for Sick Children, Glasgow) було збудовано Дім Рональда Макдональда – це «дім далеко від дому» для сімей з хворими дітьми, в якому вони можуть перебувати у комфортних умовах.

Для будівництва було обрано цеглу марки Wienerberger’s Marziale, яка сприяла створенню архітектурного образу, що вписувався в навколишній міський контекст. Відчуття спокою та комфорту було одним з атрибутів, якого намагались досягти творці будинку.

Результатом будівництва стала серія білих цегельних будинків, з’єднаних між собою зеленою покрівлею та білосніжними портиками.

Темні виступаючі вікна контрастують з білими цегельними формами. Одночасно вони забезпечують критий простір, зручний для сидіння або читання.

Білі тони облицювальної цегли Marziale викликають почуття м’якості і тепла, демонструючи, як цегла може відігравати важливу роль у створенні загальної атмосфери будівлі.

Архітекторам без сумніву вдалося реалізувати свою основну ідею – створити відчуття спокою та комфорту.

Інші проекти

Знижка 30% на весь асортимент керамічної черепиці

Спеціально до початку будівельного сезону пропонуємо скористатися акційною програмою

Детальныше
icon
0

наразі ваш кошик пустий'