img
Сімейний будинок за традиційним стилем | Комплекс Дах

Сімейний будинок за традиційним стилем

Велика будівля, спроектована в стилі англійських заміських будинків, розміщується на 84 акрах в ідилічній сільській природі у Кентіші, Сполучене Королівство. Тут проживає вже третє покоління власників.

Проект Caring Wood був розроблений архітекторами Джеймсом Макдональдом Райтом та Нілом Максвеллом для власників, які бажали отримати житлову будівлю разом з формальними, загальними і приватними приміщеннями. Завдяки своєму незвичному дизайну, проект нещодавно виграв Різдвяну нагороду RIBA в 2017 році.

Сучасний англосатський будинок

Архітектори, які були обрані для дизайну, повинні були поєднати традиційні стилі архітектури та ландшафт Кентіса, при цьому врахувати мінливий клімат регіону.
Основний акцент робився на дотриманні духу місцевої ідентичності. Здавна тут часто будувалися будинки, які призначалися для сушіння хмелю для пивоваріння. Гармонія з ландшафтом були в пріоритеті, тому центральним ядром будівлі стали чотири витяжні вежі, що ніби ростуть від контурів пагорба. Чотири башти розташовуються навколо центрального внутрішнього двору.

Скульптурний дах з традиційної плитки

Дах дуже важливий в дизайні будівлі, він включає в себе комбінацію форм і кутів, які вимагають міцної та адаптивної плитки для даху. Після детального порівняння постачальників та їхніх продуктів, архітектори вирішили використати ручну глиняну черепицю. Вирішили вибрати кемірську черепицю, оскільки вона має природній естетичний дизайн, гарне покриття, а також простий спосіб кладки. 153 тисячі місцевих глиняних плиток ручної роботи Keymer County Peg Antique були доставлені та встановлені, щоб створити яскравий дах для заміського будинку.

Довговічність проекту забезпечена дизайном з низьким рівнем енерговитрат та використанням екологічно чистих технологій, а також застосуванням регіональної конструктивної форми та матеріалів місцевого виробництва. Створивши міцну основу будинку та садиби, тепер вона зможе розвиватиметься, враховуючи сімейні потреби, а матеріал збереже її ефективність та естетичну цілісність.

Інші проекти

Знижка 30% на весь асортимент керамічної черепиці

Спеціально до початку будівельного сезону пропонуємо скористатися акційною програмою

Детальныше
icon
0

наразі ваш кошик пустий'