ПРО КОМПАНІЮ

ПРО НАС

НАДІЙНИЙ І ЯКІСНИЙ ДАХ

«КОМПЛЕКС ДАХ» - успішне підприємство

З моменту заснування і по сьогоднішній час, компанія "Комплекс Дах" - постачальник повної покрівельної системи провідних європейських виробників керамічної черепиці та комплектуючих матеріалів на ринок України. Компанія почала свою діяльність у Львові в квітні 2003 року.
Ділова репутація та професійна компетенція співробітників нашої компанії дозволили нам отримати права на ексклюзивне представлення на території України, багатьох торгових марок, які давно вже завоювали статус лідера в Європі
НАША ІСТОРІЯ

НАДІЙНА І ЯКІСНА ПОКРІВЛЯ

ЯК МИ ПОЧИНАЛИ СВІЙ ШЛЯХ

Офіційно компанія "Комплекс Дах" була заснована в 2003 році. Метою компанії стало бажання допомогти людям створити практичний і довговічний будинок своєї мрії, піклуючись про комфорт.
В той час на ринку України була присутня тільки керамічна черепиця "Braas", модель "Rubin" в 2 кольорах з одного польського заводу, і цементно-піщана черепиця цього ж бренду також з польського заводу. Компанія приймає рішення налагодити поставки в Україну екологічних будівельних матеріалів з високоякісної кераміки для даху, стін і фасаду і підписує ряд контрактів на імпорт продукції безпосередньо з європейськими постачальниками, а саме:
- з німецькою компанією-виробником керамічної черепиці "Von Muller Dazhziegel"
- з німецькою компанією-виробником покрівельних аксесуарів "IVT"
- шведською компанією з виробництва покрівельних водостічних систем і покрівельного металу для фальцевих дахів "Lindab"
- зі світовим лідером виробництва продуктів з міді на імпорт покрівельної міді "KME Tecu"

У 2004 році компанія стає ексклюзивним офіційним дистриб’ютором керамічної черепиці ТМ “Koramic” компанії “Wienerberger GmbH”
Йшли роки, будівельна галузь теж не стояла на місці: з’являлися нові можливості і впроваджувалися інші матеріали до асортиментного ряду нашої компанії.
У 2008 році наступним кроком у розвитку стали укладені угоди на початок імпорту мідних водостічних систем “Gromo”.
У 2012 році компанія “Комплекс Дах” виходить на ринок України і починає здійснювати продаж черепиці та покрівельної міді через партнерську мережу. Партнерська мережа становить понад 30 торгових організацій.
У 2013 в асортименті компанії з’явилася така продукція як керамічний блок ТМ “Porotherm”. Протягом декількох років компанія “Комплекс Дах” є лідером з продажу керамічних блоків.
У 2016 році ми додаємо до свого асортиментного ряду керамічний блок ТМ “Leier”. Восени цього ж року почалася робота над новим проектом, який орієнтований на відкриття власних філій компанії “Комплекс Дах” по всій території України. Саме такий спосіб роботи дозволить нам розширити компанію, щоб створити культуру ефективного застосування екологічних будівельних рішень з кераміки в Україні та допомагати людям створювати свої будинки та інші споруди практичними, гарними і довговічними, піклуючись про комфорт кожного.

НАША МІСІЯ

  • Створити культуру ефективного застосування екологічних будівельних рішень з кераміки в Україні;
  • Надавати високий сервіс і кращі рішення в області для кожного клієнта;
  • Зробити процес покупки максимально простим і зручним;
  • Розвивати бізнес в чесному партнерстві з професіоналами в області монтажу;
  • Зробити доступними для клієнтів передові технології і матеріали винайдені в світі;
  • Створювати цінність для наших клієнтів;
  • Будувати роботу нашої компанії так. щоб вона була зразком на ринку будівельних матеріалів.
НАШІ ЦІННОСТІ

МИ СТВОРЮЄМО ІДЕАЛЬНІ БУДИНКИ

01

Екологічна культура

Ми хочемо жити в чистій країні, тому пропонуємо клієнту рішення, які зберігають природу, адже для їх виробництва використовуються виключно натуральні, екологічно чисті матеріали

02

Культура "красивого життя"

Ми хочемо, щоб наша країна була красивою, тому для нас важливий симбіоз функціональності та естетичності.

03

Якість

Ми хочемо покращувати якість життя українців, тому обираємо надійні матеріали найкращих світових виробників, щоб наші клієнти розділяли це захоплення з нами

04

Удосконалення

Ми ставимо перед нашою компанією мету постійно розвиватися і вдосконалюватися. Впроваджуємо нові бізнес-стандарти, автоматизацію, навчання українських фахівців закордонним інноваційним технікам в будівництві

05

Відкритість

Ми хочемо будувати чесні відносини з нашими партнерами, пропонуючи прозорі умови співпраці з реальними цінами і знижками, дотримуючись термінів поставки і надаючи кваліфіковані консультації та прорахунки.

06

Цінність

Ми намагаємося надати партнерам необхідні їм рішення перевершуючи їх очікування. Ми покращуємо наш сервіс, впроваджуємо додаткові послуги і продукти, ділимося нашим досвідом і знаннями. Ми захоплюємося продуктами, які продаємо, і хочемо, щоб наші клієнти поділяли це захоплення з нами

НАШІ ВАКАНСІЇ

СТАНЬ ЧАСТИНОЮ НАШОЇ КОМАНДИ

Ми беремо в компанію:
- Тих, хто поділяє цінності компанії і хоче їх популяризувати серед клієнтів;
- Тих, хто захоплюється продуктами, які продає компанія і може викликати це захоплення у клієнтів;
- Тих, хто не просто хоче продавати будівельні матеріали, а дбає про екологію і здоров'я людей.
ВИ СПЕЦІАЛІСТ У ПОКРІВЕЛЬНІЙ СФЕРІ І ШУКАЄТЕ РОБОТУ? ТОДІ ЦЯ ПРОПОЗИЦІЯ САМЕ ДЛЯ ВАС!
ВІДПРАВИТИ ПРОПОЗИЦІЮ

Ми допоможемо Вам швидко і легко отримати новий, надійний і якісний будинок, в якому буде жити не одне покоління.

ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ
icon
0

наразі ваш кошик пустий'

icon