Торговий комплекс Аутлет «Мануфактура»

Аутлет  «Мануфактура» – перший в Україні  торговий комплекс, що відповідає усім найкращим зразкам європейської архітектури. Відкриття відбулось у жовтні 2013 року, але перед  цим був тривалий процес  будівництва та підбір найкращих матеріалів.

Практично всі будинки в комплексі нагадують будівлі старовинних європейських містечок. Особливого шарму спорудам надає керамічна черепиця ТМ Koramic, а саме модель Алегра 12. Виготовляється вона на одному із заводів концерну Wieneberger в німецькому місті Боген, де збережені столітні традиції керамічного мистецтва.

Черепиця Алегра 12 поєднує в собі простоту, елегантність та надійність. Правильна геометрія та подвійні замки дозволяють використовувати цю модель при низьких кутах нахилу даху. На будинках  торгового комплексу «Мануфактура» можна зустріти  однотонні дахи цеглястого кольору, а також в поєднанні  двох різних кольорів.

Для відведення води з покрівлі будівельники використали сталеву водостічну систему Lindab. Виготовляється вона з тонколистої шведської сталі товщиною 0,6мм з покриттям цинку не менше 350гр./м2. Ця система не тільки сприяє водовідведенню, а також служить прекрасним аксесуаром для кожного будинку.

Оскільки зимою в Україні спостерігається чимало опадів, потрібно захистити відвідувачів торгового комплексу від неочікуваних  сходжень снігу. У відповідному стилі замовники підібрали спеціальні снігозатримувачі, дерев’яний  брус в поєднанні із алюмінієвим тримачем.  В якості  обробок парапетів майстри використали німецьку  покрівельну мідь КМЕ. Приблизно за рік часу вона із золотисто-рожевого під дією погодних умов набула темно-коричневого кольору.

Торговий комплекс  «Мануфактура» – взірець європейського  стилю на теренах України, а також приклад  використання будівельних матеріалів найвищої якості.

Інші проекти

icon
0

наразі ваш кошик пустий'

icon