img
Готель «Леополіс» в Львові | Комплекс Дах

Готель «Леополіс» — це будинок, що розташований в самому серці Львова, зараз вул. Театральна, 16. Сьогодні він має п’ятизірковий статус та являється одним з символів міста. «Леополіс» також внесено до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У 1779-1780 роках відбувалось зведення цього будинку і до 1939 року на першому і другому поверсі розташовувалась книгарня та антикварний магазин. Проект будівництва був здійснений Антоном Косинським.

В 2005-2007 роках відбулась реконструкція будинку, оскільки з 1874р. вона не здійснювалась. Особливу увагу було приділено даху, тому що мансардні приміщення мали  використовуватись в якості додаткових  готельних номерів.

Для того, щоб забезпечити комфортні умови проживання покрівельний матеріал має відповідати найвищим вимогам. Забудовник вирішив використати керамічну черепицю TM Koramic, а саме модель Е32 червона ангоба. Вона являється прикладом класичного матеріалу, який виготовляється за допомогою сучасних технологій на німецькому заводі в місті Гьорліц. Щоб забезпечити якісне природнє освітлення використовувались мансардні вікна провідного європейського виробника.

«Покажи дощу куди потрібно падати»: – являється головним гаслом  Gromo GmbH & Co. Відведення води з даху готелю «Леополіс»  здійснюється за допомогою  мідних водостічних систем цієї компанії. В якості обробок використовувалась покрівельна мідь КМЕ, що забезпечить понад 150 років надійності та відмінного зовнішнього вигляду.

Керамічна черепиця являється класичним покрівельним матеріалом більшості європейських країн. Недаремно  він використовується на протязі чотирьох тисяч років. Черепиця TM Koramic від австрійського концерну Wienerberger прослужить більше ста років і на протязі цього періоду часу збереже свої першопочаткові властивості й зовнішній вигляд.

Інші проекти

Знижка 30% на весь асортимент керамічної черепиці

Спеціально до початку будівельного сезону пропонуємо скористатися акційною програмою

Детальныше
icon
0

наразі ваш кошик пустий'