Багатоквартирний будинок на вул. Гординських

Житловий багатоквартирний будинок, що знаходиться на вулиці Гординських м. Львів – це приклад сучасної архітектури в поєднанні з високоякісними матеріалами.  Цей комплекс  має три повноцінні поверхи і мансарду. Перед архітекторами і  будівельниками постала проблема, як забезпечити комфортні умови проживання  для людей, що живуть на останньому поверсі та зберегти загальну концепцію будинку. В якості покрівельного матеріалу було вирішено використати керамічну черепицю ТМ Koramic, а саме модель Е 32 червона ангоба з німецького заводу в місті Гьорліц.

Несучі стіни змуровані з повнотілої цегли місцевого виробництва. Для того, щоб вода з даху не зволожувала їх потрібна якісна водостічна система.  На цьому об’єкті використали шведську стальну систему Lindab білого кольору. Вона забезпечуватиме довгий термін служби (гарантія 15 років) та відмінний зовнішній вигляд на протязі усього терміну експлуатації.  Оскільки конструкція даху має різні кути нахилу від гострого 300 до майже вертикальних слід подбати про запобігання лавиноподібних сходжень снігу. Вирішити цю проблему допомогли алюмінієві системи захисту Heuel. Забудовники підібрали відповідно до черепиці необхідний колір снігозатримувачів.

Якісне природнє освітлення – це один з параметрів, що забезпечує комфортне перебування в приміщенні. Особливо важливо це в будинках з мансардою. Для того, щоб отримати необмежений огляд від підлоги і відмінно освітлити приміщення в цьому житловому комплексі використали карнизні вікна Velux VFE в комплекті з мансардними Velux GGL.

Спільна робота архітекторів, будівельників і продавців будівельних матеріалів забезпечуватиме найкращий результат для замовника. Використання якісної та перевіреної роками продукції сприятиме довговічності будинку, що не потребуватиме додаткового ремонту на протязі десятиліть.

Інші проекти

icon
0

наразі ваш кошик пустий'

icon