Мідна покрівля

Перевірений та випробуваний матеріал

Мідь широко і успішно використовується в будівництві протягом століть. Коли справа доходить до високої продуктивності, мідь не має конкурентів: продукція компанії КМЕ виробляється у відповідності з європейськими стандартами, що постійно  проходять наукові перевірки та відповідають міжнародним правилам, така якість гарантується спеціальними сертифікатами.

Чи знаєте Ви?

Більше 40 мільйонів км мідних труб (в 1000 разів перевищує окружність Землі), і близько 1400 км2 мідного прокату ( що в 10 разів більше площі Лондона) загалом були встановлені в європейських будівель.

Чистота міді КМЕ –  99,9%, що надає користувачам максимальну впевненість. Всі мідні продукти KME сертифіковані за національними та міжнародними європейськими стандартами. Вироби компанії KME відповідають основним європейським екологічним нормам.

Надійність та міцність матеріалу

Мідна покрівля є надійним і до вговічним матеріалом. Покрівельна мідь стійка до корозії і пошкоджень. При установці на зовнішній поверхні, тобто дах чи фасад, природно відбувається окислення, яке забезпечує відмінний природній захист протягом довгого часу. Мідь є надійним матеріалом, який практично не потребує обслуговування після установки. Обравши мідне покриття Ви отримаєте спокій, бо мідь, як алмази, назавжди!

Чи знаєте Ви?

Всі вироби КМЕ мають гарантію. Мідь на архітектурних об’єктах може використовуватись на століття. Мідь не горить і не виділяти токсичні гази і залишається функціональною навіть після пожежі. Мідь витримує температуру понад 200 °С без побічних ефектів.

Високий стандарт якості

Оберіть найкращий матеріал, щоб отримати найкращі результати. Мідь має унікальний набір властивостей, які можуть бути використані для створення конкретних особливостей будівлі.Це означає, що мідні компоненти можуть бути спеціально розроблені для забезпечення максимальної продуктивності.

Чи знаєте Ви?

Теплопровідність міді є в 1300 разів кращою, ніж у пластику. Мідь є вогнестійким, її температура плавлення 1083 °C. Мідь витримує максимальний робочий тиск в шість разів вищий, ніж пластик.

Мідні продукти KME

Мідні продукти KME доступні в такому широкому діапазоні розмірів, поверхонь і сплавів та обробки, що практично будь-яке для того щоб виконати монтаж мідної крівлі може бути виконано. Діапазон архітектурної продукції та особливих поверхонь розроблених компанією КМЕ задовольняє потреби архітекторів і дизайнерів, та дозволяє розширити можливості для будь-якого виду дизайну.

Чи знаєте Ви?

КМЕ розробила 7 різних типів архітектурних варіантів міді. KME Architectural Products пропонує більше 100 різних рішень фасаду. Мідна покрівля KME може бути використана в широкому діапазоні будівельних додатків.

Мідний дах: стиль і краса в поєднанні

Мідь – це краса. Дахи та фасади, інтер’єри, створенні з міді та мідних сплавів є яскравим і додають неперевершеного стилю будівлі. Архітектурні продукти КМЕ, з їх широким колом захоплюючих поверхонь та оздоблення особливо підходять для цікавих, неординарних конструкцій верхнього рівня.

Чи знаєте Ви?

Мідь і золото – це тільки два метали з натуральним кольором. Мідь може бути сплавлена з іншими металами, пропонуючи широкий спектр кольорів. Є більше 500 відомих мідних сплавів, і більшість з них використовується в архітектурі.

Високотехнологічний матеріал для покрівлі з міді

KME – це безперервні інновації мідної покрівлі. Перше використання людиною міді зафіксовано близько 10000 років, але мідь ніколи НЕ стає старомодною. Справді, мідь є одним з найбільш часто використовуваних матеріалів в умовах високих технологій, і він буде залишатися одним з провідних матеріалів і в майбутньому. КМЕ, як лідер промисловості з міді, продовжує досліджувати нові рішення для задоволення майбутніх потреб.

Чи знаєте Ви?

Мідні труби для подачі води були вперше використані приблизно 2750 до н.е. в Давньому Єгипті. Найстарша, з відомих збережених, мідна покрівля на Хільдесхаймському соборі в Німеччині, побудована в 1200-х і залишалась недоторканою протягом приблизно 750 років, поки не була бомбардована в  березня 1945. Для магнітів у Великому андроїдному колайдері в ЦЕРНі в Женеві необхідна  мідь, так само як і для аерокосмічної промисловості. Мідь є ключовим компонентом гібридних автомобілів і електронних пристроїв, таких як мобільні телефони, ноутбуки та цифрові телевізора. КМЕ розробила понад 20 інноваційних мідних сплавів.

Характеристики мідної крівлі

Вибір KME мідної покрівлі зводить до мінімуму вплив на навколишнє середовище. Мідь є природним матеріалом без добавок, синтетичних барвників, стабілізаторів і хімічних речовин. Мідь на 100% підлягає вторинній переробці: вона може бути перероблена знову в кінці терміну служби продукту, без втрати властивостей або характеристик. Коли мідь перероблена знову та введена в виробничий цикл, вона стає новим ресурсом, приносячи таким чином значні заощадження енергії для природніх еко-систем в світі. Мідь, отже, поновлюваний ресурс і один з матеріалів для досягнення високої загальної стійкості. Ось чому, мідь сертифікована в якості екологічно безпечного будівельного продукту.

Чи знаєте Ви?

Близько 80% всієї міді, що використовується сьогодні, була видобута раніше, і вже була оброблена кілька разів.50% від усього європейського виробництва мідних напівфабрикатів йде з перероблених матеріалів.Переробка знижує вимоги до енергії, необхідної для виробництва первинних металів на 85%. Переробка допомагає навколишньому середовищу, зменшуючи викиди, пов’язані з гірничо-металургійним видобутком первинної міді.

Інші новини

icon
0

наразі ваш кошик пустий'

icon