ВІД ОБРАННЯ БУДІВЕЛЬНОГО МАТЕРІАЛУ ДО ВЛАСНОГО ЖИТЛА ПІД КЛЮЧ – ОДИН КРОК.

А чи готові Ви до створення власного будинку?

Гадаю, що це питання Ви задавали собі і до цього. Відповідали «так», шукали проєкт будинку, почали дослідження матеріально-технічної бази матеріалів і… І тут починались сумніви. А якими мають бути стіни: Цегла? Керамічний блок? Газоблок? А як щодо дахового покриття?

Ці питання стають особливо актуальні для пересічного споживача на етапі створення власного житла, а різновид асортименту не завжди дозволяє дати однозначну відповідь.

Натомість, ми задамо Вам лиш одне питання: Що для Вас головне:

Енергозбереження? Екологія? Довговічність? Естетика? Безпека?

Сьогодні темпи розвитку технологій виготовлення будівельних матеріалів дозволяють забезпечити все вищезгадане в одному виборі. Тому, друзі, ось Вам рекомендації:

Стіни.

Очевидно, що будуючи будинок з газоблоків майстер викладає стіну у 9 раз швидше. Це помітно відбивається  на оплаті праці та швидкості зведення житла. Однак, ці аргументи миттєво стануть другорядними, при першій зустрічі з можливими тріщинами, грибком та низькою тепловою інерцією.

Як гідна альтернатива газоблокам, на думку спадає керамоблок. Відмінний мікроклімат приміщень, розчину використовується на 1/3 менше, чудові теплові характеристики протягом 150 років експлуатації будівлі,  стіни витримують вогонь до 4ох годин. Уявляєте? Це все про керамічний блок. Незважаючи на те, що асортимент керамоблоків широкий: Leiertherm, Porotherm, Leierplan, Кератерм тощо, їхня цінова політика коливається в одному діапазоні та є вищою середньої. Саме цінова політика, крихкість при монтажі та затребуваність висококваліфікованої бригади, можуть стати тими аргументами, що не дозволять схилити Вас до вибору керамічного блоку.

Однак, на противагу вищезгаданим варіантам, цегла виходить на свій заслужений п’єдестал. Зведення стін Вашого житла з цегли, наділить його такими характеристиками: екологічність матеріалу, стійкість до температурних перепадів та морозів, універсальність у використанні, міцність та довговічність. І Ви можете бути переконані, що різновид геометрії цегли Вам дозволить застосувати її у будь-яких архітектурних стилях Вашого житла.

Дахове покриття.

З поміж всіх видів покрівельних матеріалів для даху, ми для Вас виокремимо ті, що крізь роки витримують критику та користуються особливим попитом: бітумна (м’яка) черепиця, фальцева покрівля, керамічна (природня) черепиця та металочерепиця.

Бітумна черепиця має відносно незначні переваги над іншими: легкість у транспортуванні, надзвичайна гнучкість та широка палітра кольорів. Також, вона є легкою, що дозволить зменшити навантаження на фундамент будинку. На жаль, ця черепиця не є екологічною та при нагріванні призводить до значних викидів у атмосферу, а у випадку протікання, Вам важко буде ідентифікувати де саме воно відбувається, через що прийдеться демонтувати значну площину дахового покриття.

Фальцева покрівля отримала таку назву через спосіб стикування – за допомогою фальців. Через матеріал, що використовується – сталь, рекомендується, також, встановлювати заземлення, що буде допоміжним у випадку попадання електричного зарядку (блискавки). Фальцеве покриття даху забезпечить власнику житла ідеальну герметизацію. Незважаючи на те, що фальцева покрівля користується попитом для заміських будинків, невеликих котеджів та дачних будиночків, у нього є ряд недоліків, а саме: важкість монтування, відсутня шумоізоляція та створення парникового ефекту у мансардних приміщення споруди.

Схожі характеристики є і в металочерепиці, але з низкою позитивних доповнень. Легка питома вага, дозволить Вам її легко змонтувати при будь-яких температурних умовах, транспортувати та спростити Вашу дахову конструкцію. Похідним фактором цих характеристик є зниження ціни за  будівельні роботи та їхні терміни. Основна схожість металочерепиці та фальцевої покрівлі полягає у негативних аспектах: низький коефіцієнт шумоізоляції та високий теплопровідності, а також, висока ймовірність корозії.

Термін експлуатації металочерепиці – близько 50 років. Більш довготривалою є лише керамічна черепиця – 80 років. Саме довговічність, естетична складова, висока стійкість до різноманітних природніх факторів (вологість, температура тощо), можливість монтажу складних конструкцій, чудова самоізоляція – це ті фактори, які мотивують нас віднести керамічну черепицю до переліку фаворитів серед видів дахового покриття. При монтажі цієї черепиці не забудьте врахувати, що при малому ухилі даху (менше 11o) можливо підтікання дощової води, а також, її вагу вищу середньої. При потребі, ми з радістю можемо Вам допомогти з розрахунком таких впізнаваних брендів як Koramic, Tondach, Lindab та інших.

Від обрання матеріалу до Вашого житла під ключ один крок – Ваш «Комплекс Дах».

Переконані, що Ви зможете зробити найбільш рентабельний для Вас вибір і реалізація Вашого омріяного житла вже незабаром відбудеться. А у випадку виникнення додаткових запитань, ми зрадістю Вам допоможемо (067 674 7032)

Читайте також:

ЯК ПОБУДУВАТИ ДАХ І ЯКИЙ ДАХ КРАЩЕ

Інші новини

icon
0

наразі ваш кошик пустий'

icon