Керамічні блоки Porotherm

В сучасному будівництві житла все більшої уваги приділяється ефективним і оптимальним  будівельним матеріалам. Австрійський концерн Wienerbergerвиготовляє поризовані керамічні блоки Porotherm, що здатні задовольнити вимоги забудовників. Стіна з цього матеріалу  забезпечує високі теплотехнічні показники. В результаті отримаємо одношарову конструкцію, що не потребує додаткового утеплення. Для прикладу стіна з Porotherm 44 EKO+еквівалентна кладці з повнотілої цегли товщиною 3,4м.

Про поризовані керамічні блоки Porotherm

Використання випаленої глини як будівельного матеріалу відбувається уже на протязі тисячоліть, завдяки наявності сировини та її екологічності. Поризовані керамічний блок Porotherm компанії Wienerberger завдяки своїй пустотності, що складає понад 50% мають високу теплоізолюючу здатність. Повітря в пустотах дозволяє підвищити характеристики великоформатної цегли. Теплоізолюючі властивості блоку Поротерм підвищує також дерев’яна стружка, що додається  в глиняну масу в кількості 20% від загального об’єму.

Одним з основних показників стінового матеріалу являється його коефіцієнт теплопровідності, чим він менший тим краще. Випал керамічних блоків Porotherm відбувається при температурі близько 1000 0С, в результаті також вигорає стружка. Врахувавши усі фактори технології виробництва блоків для зовнішніх стін,  отримуємо коефіцієнт теплопровідності, що коливається в проміжку 0,1 – 0,14 Вт/м*К в залежності від моделі.

img

Виробництво керамічних блоків Porotherm

Для виробництва великоформатної цегли Поротерм використовується глина високої якості. Відповідно до наявності певної кількості оксидів заліза  змінюється колір готових виробів. Варто врахувати, що міцність матеріалу не змінюється в залежності від відтінку блоку і становить не менше 10МПа.

Побудувати одношарову стіну з високими термоізоляційними характеристиками не являється проблемою. Керамічні блоки Porotherm забезпечують відмінну термоізоляцію, що становить 2,86 – 4,35 м2*КВт. Ці показники перевищують норми, що діють в Україні.  Перевагою одношарової стіни є її довговічність та вогнестійкість. Низькі затрати на виконання робіт та додаткові витратні матеріали, що використовуються в багатошаровій конструкції також є перевагою. Відповідно до нових будівельних норм, що вступили в дію з липня 2013 року термічний опір стіни в першій кліматичній зоні має становити 3,3 м2*К/Вт і 2,8 м2*К/Вт в другій.  Використання керамічних блоків Поротерм забезпечує не тільки прекрасну теплоізоляцію будинку, а й сприяє хорошому мікроклімату та акумуляції тепла.

 

Інші новини

icon
0

наразі ваш кошик пустий'

icon