Керамічний дах – традиція з минулого!

Історія керамічної черепиці бере свій початок з того часу, коли людина почала прагнути збудувати свій будинок, який оберігав би її від холоду, дощу, снігу та палючого сонця.

Вже святині стародавніх римлян і греків були покриті керамічною черепицею, сліди якої можна зустріти сьогодні. Римська цивілізація, окрім надзвичайної художньої майстерності, літератури і філософії, подарувала світові керамічну дахівку.

Відтоді вона стала невід’ємним елементом європейських краєвидів і уявлень про дім, як безпечне, тихе і тепле місце.

Цікаве про натуральну черепицю

В ХІ столітті, коли при багатьох монастирях будувалися мануфактурні цегельні, натуральна черепиця швидко почала витісняти інші покрівельні матеріали, котрі не гарантували такої надійності. Самі будинки будувалися з міцного каменю і на віки. Зрозуміло, що такий будинок-довгожитель потребував і відповідну покрівлю. І черепиця керамічна, як ніякий інший покрівельний матеріал, на відмінно справилась із цією задачею. І це не випадково, тому що глиняна черепиця повністю відповідає вимогам найвищим вимогам міцності надійності. Ніщо, ні металева, ні будь-яка інша покрівля, ні навіть все можливі сучасні матеріали для даху не можуть зрівнятися з нею по довговічності та надійності.

Переваги керамічної черепиці

Керамічна черепиця має прекрасні звукоізоляційні і теплоізоляційні властивості як одна з покрівельних матеріалів. Для керамічної черепиці не страшні різкі перепади температури, вона зовсім не реагує на ультрафіолетове випромінювання, не боїться жодних хімічних речовин, які знаходяться в атмосфері. Вона має досконалу систему терморегуляції, завдяки чому під черепичною покрівлею зберігається тепло взимку і прохолода влітку. Керамічна черепиця – це абсолютно негорючий матеріал (випалена глина плавиться при температурі більше 1000 градусів), вона не проводить електричний струм та прекрасно поглинає зовнішні шуми, легко монтується в будь-яку пору року і практично не потребує жодного ремонту під час усього періоду експлуатації, який значно перевищує 100 років.

Чому варто обрати керамічну черепицю?

На сьогоднішній день керамічна черепиця є найбільш популярним покрівельним матеріалом у Європі. Відповідно і в Україні з кожним роком росте популярність керамічної черепиці. У наш час, над будівництвом будь-якого проекту працюють такі спеціалісти як архітектори, будівельники, покрівельники, дизайнери, проте це не може гарантувати багаторічну експлуатацію житлового будинку, якщо його покрівля виконана із неякісного покрівельного матеріалу.

І, нарешті, найважливіше це те, що керамічна черепиця була і залишається елітним та респектабельним покрівельним матеріалом. Керамічний дах перетворює будь-який будинок в дорогий і елегантний, підкреслюючи цим хороший смак і високий статус свого господаря.

Це традиція, котра триває вже багато століть і має перед собою не менш прекрасне майбутнє!

Інші новини

icon
0

наразі ваш кошик пустий'

icon